BC Apollo Amsterdam


No Shows

Op deze pagina worden alle no-shows bijgehouden op datum.

 Aan de hand van deze lijst worden ook periodiek de betaalverzoeken voor de boetes verstuurd. 

 

VOOR IEDEREEN GELDT:

     1e keer niet opdagen: €   7,50 boete  

     2e keer niet opdagen: € 15,00 boete 

     3e keer niet opdagen: wedstrijd schorsing 

     4e keer niet opdagen: royement

 

17-09-2017 // 12:00 // Veld 1 //  VSE 1                              // Fluiten

17-09-2017 // 14:00 // Veld 4 //  Mica te Slaa                    // Fluiten

17-09-2017 // 16:00 // Veld 3 //  Wiliiam Bernimont           // Fluiten

24-09-2017 // 12:00 // Veld 3 //  Dylan Chang                   // Fluiten

24-09-2017 // 16:00 // Veld2  //  Erhad FGracic                 // Fluiten

 

01-10-2017 // 12:00 // Veld 1 //  Sam Noordanus              // Fluiten

01-10-2017 // 16:00 // Veld 4 //  Max Loman                     // Fluiten

08-10-2017 // 10:00 // Veld 2 //  Tim Rietveld                    // Fluiten

08-10-2017 // 12:00 // Veld 2 //  Josha Orobio de Castro  // Fluiten

08-10-2017 // 14:00 // Veld 3 //  Kenyuoe Ondaan            // Fluiten

08-10-2017 // 12:00 // Veld 4 //  Nando Sietsema             // Fluiten

08-10-2017 // 16:00 // Veld 1 //  Rikke de Jong                 // Tafelen 

08-10-2017 // 16:00 // Veld 1 //  Yassine El Hadoui           // Tafelen

 

29-10-2017 // 12:00  //  Veld 4 //  Wester Morhaus            // Fluiten

29-10-2017 // 16:00  //  Veld 1 //  Fener Langens              // Tafelen

29-10-2017 // 16:00  //  Veld 1 //  Cas Vos                         // Tafelen

29-10-2017 // 16:00  //  Veld 2 //  Benjamin Janssens       // Fluiten

 

10-12-2017 //  14:00  //  Veld 1  //  Gaby Preport               //  Fluiten

10-12-2017 //  14:00  //  Veld 2  //  Zara Verstrate              // Fluiten

 

28-01-2018 //  10:00  //  Veld 3  //  Jaxon Collier Broms     //  Fluiten

28-01-2018 //  10:00  //  Veld 3  //  Samo Barends             //  Fluiten

28-01-2018 //  12:00  //  Veld 2  //  Joe Eshuis                   //  Fluiten

28-01-2018 //  12:00  //  Veld 2  //  Jarco Bezem               //   Tafelen

 

04-02-2018 //  14:00  //  Veld 1  //  Sam Noordanus          //   Tafelen

04-02-2018 //  14:00  //  Veld 4  //  Sil Folkerts                  //    Fluiten

04-02-2018 //  14:00  //  Veld 4  //  Bram Pieters               //    Fluiten

04-02-2018 //  14:00  //  Veld 4  //  Nassim Mechbal         //    Tafelen

 

11-02-2018 //  12:00  //  Veld 2  //  Tijn van Beeck            //    Fluiten

11-02-2018 //  16:00  //  Veld 3  //  Quin Borde                 //    Tafelen

11-02-2018 //  16:00  //  Veld 4  //   2x  VSE 2                   //   Tafelen

11-02-2018 //  16:00  //  Veld 4  //   Sven Cikara               //    Tafelen

 

18-02-2018 //  14:00  //  Veld 2  //  Keyshawn Bottelier    //     Fluiten

18-02-2018 //  14:00  //  Veld 3  //  Kenyuoe Ondaan       //     Fluiten

18-02-2018 //  14:00  //  Veld 3  //  Iyen Enaruna              //    Fluiten

18-02-2018 //  16:00  //  Veld 3  //  Darijan Martinovic      //     Fluiten

18-02-2018 //  16:00  //  Veld 3  //  Boaz Mensah             //     Fluiten

 

03-03-2018 //  10:30  //  Veld 1  //  JJ Willems                 //     Tafelen

03-03-2018 //  10:30  //  Veld 1  //  Ibrahim Drame          //     Tafelen

03-03-2018 //  10:30  //  Veld 1  //  Khalid Haddad          //     Tafelen

 

04-03-2018 //  16:00  //  Veld 3+4  // 4x  VSE2                // Fluiten+ Tafelen

04-03-2018 //  16:00  //  Veld 1   //  Clint Fraser               //    Tafelen

04-03-2018 //  16:00  //  Veld 1   //  Yassine El Hadaoui  //     Tafelen

04-03-2018 //   16:00 //  Veld 3   //  William Bernimont    //     Tafelen

 

11-03-2018 //  16:00 //  Veld 2   //  Khalid  Haddad         //     Tafelen

11-03-2018 //  16:00 //  Veld 2   //  Anes  Tuffour            //     Tafelen

 

18-03-2018 //  12:00 //  Veld 2  //  Myrthe  Voskuil          //     Fluiten

18-03-2018 //  12:00 //  Veld 3  //  Marijn de Kruijf          //     Fluiten

18-03-2018 //  12:00 //  Veld 4  //  MSE2 Jamar Groot   //     Fluiten

18-03-2018 //  14:00 //  Veld 2  //  Saul vd Berg             //     Fluiten

 

25-03-2018 //  12:00 //  Veld 2  //  JJ Willems                //     Fluiten

25-03-2018 //  12:00 //  Veld 3  //  Malik El Baz             //     Fluiten

 

08-04-2018 //  14:00 //  Veld 2  //  MSE2 Thijs Besuyen  //  Fluiten

08-04-2018 //  14:00 //  Veld 2  //  Hannah van Helden   //  Fluiten

 

15-04-2018 //  10:00 //  Veld 4 //  1x  VSE1                     //  Fluiten

15-04-2018 //  12:00 //  Veld 3 //   Sam Vianen               //  Tafelen

15-04-2018 //  14:00 //  Veld 3 //   Luca Lankhorst          //  Tafelen

15-04-2018 //  14:00 //  Veld 3 //   Nassim Mechbal        //  Tafelen

 

22-04-2018 //  12:00 //  Veld 2 //   Waterland Ivan Labudovic //  Fluiten

22-04-2018 //  12:00 //  Veld 3 //   Waterland Faraaz Youssifou // Fluiten

22-04-2018 //  14:00 //  Veld 1 //   2x MSE 3                   //  Tafelen   

22-04-2018 //  16:00 //  Veld 2 //   1x VSE 1                    //  Fluiten

 


“SponsorKliks,