BC Apollo Amsterdam


Zomer trainingsschema

Zomer trainingsschema 2018

 

Zomertraingen:

De tijden in mei en juni zijn niet elke week het zelfde dus goed op het schema wanneer je kan komen trainen. De kosten voor de zomertrainingen bedragen 60 euro. Deze dienen contact ter plekke betaald te worden. 

 

Klik hier voor het schema

 

 

:

Alle leden worden ingedeeld om minimaal 2x per week te trainen. De trainingen voor U12 t/m U24 (van maandag t/m zaterdag) zijn gebaseerd op onder andere individuele ontwikkeling door middel van skills en drills aan de hand van een circuit training. 

 

Elke training staat onder leiding van een groep trainers die verantwoordelijk zijn voor een goede uitvoering van de aan te leren technieken. Trainers van Apollo Amsterdam zijn naast trainer ook coach van een team dat deelneemt in een league van NBB. 


“SponsorKliks,